FILTRU VALDrain PVC MUFA LISA D125X6 L5M F0,5MM
Tevi din PVC cu fante transversale si cu imbinare cu mufa lisa cu lipire pentru drenarea apei din sol.
| Material | PVC |
|---|---|
| Tip articol | FILTRU |
| Fantă | 0.5 mm |
| Cod CPV | CPV 44163160-9 |
| Valplast type | FILTRU PVC |
| Lungime | 5 m |
| Thickness | 6 mm |
| Diametru | 125 |
| Diametru(mm) | |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasă | TEVI PVC DRENAJ FANTE SUB 1 MM |



