TUB PE100 IRIGATII VALAgrio D.75×3,6 PN8 SDR21 BARA 13m
Tevile VALAgrio din PE100 se utilizeaza in retele exterioare de irigatii sub presiune.
Tevile se instaleaza subteran, prin metoda conventionala.
Standard de produs: Standard Tehnic de Firma STF.
Tevile se instaleaza subteran, prin metoda conventionala.
Standard de produs: Standard Tehnic de Firma STF.
| Material | PE100 |
|---|---|
| Tip articol | TUB |
| Ambalare | COLAC / BARE LA PACHET |
| UM colete | BAR |
| Tara origine preferentiala | EU |
| Cod CPV | CPV 44160000-9 |
| Cantitate colet | 1 |
| Thickness | 3.6 mm |
| Nominal pressure | 8 bar |
| Lungime | 13 m |
| SDR | 21 |
| Durata estimată de viață | 50 Ani |
| Perioadă garanție | 60 Luni |
| Diametru | 75 |
| Diametru(mm) | |
| Cod vamal | 39172110 |
| Subclasă | TEVI PEHD APA IRIGATII D50-110 |



