VALSpring PVC FILTER FOR WATER WELLS WITH R8 THREAD Ø330 L3M 1.0 mm SLOTS
This product has no description
| UM colete | BOX |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip articol | FILTRU |
| Fanta | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Tip Valplast | WATER WELL FILTER WITH THREAD |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 3 m |
| Cantitate colet | 6 |
| Grosime perete | 8 |
| Grosime | 14.5 mm |
| Diametru | 330 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC WATER WELL FILTERS |




