VALSpring PVC Filter for Water Wells, R8 Threaded, D.200, L1.5M, 1.0mm Slots
This product has no description
| UM colete | BOX |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip articol | FILTRU |
| Fanta | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Tip Valplast | WATER WELL FILTER WITH THREAD |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 1.5 m |
| Grosime | 7.7 mm |
| Grosime perete | 8 |
| Cantitate colet | 20 |
| Diametru | 200 |
| Diametru(mm) | |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC WATER WELL FILTERS |




