
ACOUSTIC PVC PIPE EXP 4SILENCE D.200X4.9 L2000
This product has no description
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Ambalare | PROTECTED PACKAGES WITH WOODEN FRAMES |
| Fanta | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Tip Valplast | TEAVA 4SILENCE |
| Cod CPV | CPV 44163130-0 |
| Lungime | 2 m |
| Grosime | 4.9 mm |
| Cantitate colet | 9 |
| Durata estimata de viata | 50 Years |
| Perioada garantie | 60 Months |
| Diametru | 200 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC PIPES SEWAGE EXP |



