PVC DRAINAGE PIPE PLAIN SOCKET U D.160X3.2 L6M
This product has no description
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Ambalare | PROTECTED PACKAGES WITH WOODEN FRAMES |
| Fanta | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Tip Valplast | PROTECTION PIPE ML U |
| Cod CPV | CPV 44163160-9 |
| Grosime | 3.2 mm |
| Lungime | 6 m |
| Durata estimata de viata | 50 Years |
| Perioada garantie | 60 Months |
| Cantitate colet | 76 |
| Diametru | 160 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC PUT FILTERS |




