TUB VALSpring PVC PT. PUTURI CU FILET R16 D.125 L4M
Acest produs nu are descriere
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Ambalare | PACHETE PROTEJATE CU RAME LEMN |
| Fantă | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Valplast type | TUB APA PUT CU FILET |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 4 m |
| Thickness | 9.3 mm |
| Nominal pressure | 16 bar |
| Resistance class | 16 |
| Durata estimată de viață | 50 Ani |
| Cantitate colet | 54 |
| Perioadă garanție | 60 Luni |
| Diametru | 125 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasă | TEVI PVC PUT APA |



