TUB VALSpring PVC PT. PUTURI CU FILET R16 D.90 L5M
Tuburile din PVC-U VALSpring pentru puturi fabricate de Valrom Industrie se utilizeaza pentru epuismente sau pentru foraje de monitorizare.
Tevile se imbina prin filet.
Adancimea maxima de montare este de 300 m. Suplimentar se va avea in vedere ca în timpul echiparii si curatirii forajului si în exploatare sa nu se depasească diferența de nivel de 120 m intre nivelul lichidului in tub si nivelul lichidului (apa, amestec apa – bentonita – noroi, etc.) de la exteriorul tubului.
Tevile se imbina prin filet.
Adancimea maxima de montare este de 300 m. Suplimentar se va avea in vedere ca în timpul echiparii si curatirii forajului si în exploatare sa nu se depasească diferența de nivel de 120 m intre nivelul lichidului in tub si nivelul lichidului (apa, amestec apa – bentonita – noroi, etc.) de la exteriorul tubului.
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Ambalare | PACHETE PROTEJATE CU RAME LEMN |
| Fantă | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Valplast type | TUB APA PUT CU FILET |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 5 m |
| Thickness | 6.2 mm |
| Grosime perete | 16 |
| Durata estimată de viață | 50 Ani |
| Perioadă garanție | 60 Luni |
| Cantitate colet | 77 |
| Diametru | 90 |
| Diametru(mm) | |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasă | TEVI PVC PUT APA |



