Sound-Insulating PVC Pipe 4SILENCE, D.110×5.4 L250
This product has no description
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Lungime | 0.25 m |
| Ambalare | PROTECTED PACKAGES WITH WOODEN FRAMES |
| Fanta | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Tip Valplast | TEAVA 4SILENCE |
| Cod CPV | CPV 44163130-0 |
| Grosime | 5.3 mm |
| Cantitate colet | 15 |
| Durata estimata de viata | 50 Years |
| Perioada garantie | 60 Months |
| Diametru | 110 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC PIPES SEWAGE EXP |




