VALSpring PVC Pipe for Wells, Threaded R10, D.330, L.5m
This product has no description
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Ambalare | PROTECTED PACKAGES WITH WOODEN FRAMES |
| Fanta | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Tip Valplast | WATER TUBE WITH THREAD |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 5 m |
| Cantitate colet | 6 |
| Grosime perete | 10 |
| Grosime | 19 mm |
| Durata estimata de viata | 50 Years |
| Perioada garantie | 60 Months |
| Diametru | 330 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC WATER WELL PIPES |




