VALDrain PVC DRAINAGE PIPE D.110 3MM SLOTS 180° SN8 L6M
This product has no description
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Fanta | 0 mm |
| Tip Valplast | PVC DRAINAGE PIPE |
| Cod CPV | CPV 44163160-9 |
| Grosime | 3.4 mm |
| Lungime | 6 m |
| Tip SN | 8 |
| Cantitate colet | 86 |
| Diametru | 110 |
| Diametru(mm) | |
| Unghi | 180 Grade |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC PIPES DRAINAGE SLITS OVER 1 MM |




