VALDRAIN PVC DRAINAGE PIPE, DN 160, 0.5MM SLOTS, 360° SLOTTED, SN4, L 3M
This product has no description
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Fanta | 0 mm |
| Tip Valplast | PVC DRAINAGE PIPE |
| Cod CPV | CPV 44163160-9 |
| Lungime | 3 m |
| Grosime | 4 mm |
| Tip SN | 4 |
| Cantitate colet | 39 |
| Diametru | 160 |
| Diametru(mm) | |
| Unghi | 360 Degrees |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC PIPES PVC DRAINAGE SLOT UNDER 1 MM |




