VALDrain PVC DRAINAGE PIPE D.200 0.5MM SLOTS 270° SN4 L6M
This product has no description
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Fanta | 0 mm |
| Tip Valplast | PVC DRAINAGE PIPE |
| Cod CPV | CPV 44163160-9 |
| Grosime | 4.9 mm |
| Tip SN | 4 |
| Lungime | 6 m |
| Cantitate colet | 24 |
| Diametru | 200 |
| Diametru(mm) | |
| Unghi | 270 Grade |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC PIPES PVC DRAINAGE SLOT UNDER 1 MM |




