VALSpring PVC Filter for Water Wells, Threaded R10, Ø 125mm, L 3m, 0.75mm Slots
This product has no description
| UM colete | BOX |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip articol | FILTRU |
| Unghi | 0 Grade |
| Tip Valplast | WATER WELL FILTER WITH THREAD |
| Fanta | 0.75 mm |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 3 m |
| Grosime | 6 mm |
| Grosime perete | 10 |
| Cantitate colet | 54 |
| Diametru | 125 |
| Diametru(mm) | |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC WATER WELL FILTERS |




