VALSpring PVC SLOTTED SCREEN PIPE FOR WATER WELLS WITH R10 THREAD D.90 L2M SLOTS 0.75MM
This product has no description
| UM colete | BOX |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip articol | FILTRU |
| Fanta | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Tip Valplast | WATER WELL FILTER WITH THREAD |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 2 m |
| Grosime | 4.7 mm |
| Presiune nominala | 10 bar |
| Clasa de rezistenta | 10 |
| Cantitate colet | 77 |
| Diametru | 90 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC WATER WELL FILTERS |




