FILTRU VALSpring PVC PT. PUTURI APA CU FILET R10 D.140 L3M FANTE 0,5MM
Acest produs nu are descriere
| UM colete | BOX |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip articol | FILTRU |
| Unghi | 0 Grade |
| Valplast type | FILTRU PUT APA CU FILET |
| Fantă | 0.5 mm |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 3 m |
| Thickness | 6.7 mm |
| Nominal pressure | 10 bar |
| Resistance class | 10 |
| Cantitate colet | 40 |
| Diametru | 140 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasă | FILTRE PVC PUT APA |



