FILTRU VALSpring PVC PT. PUTURI APA CU FILET R16 D.125 L5M FANTE 3.0MM
Acest produs nu are descriere
| UM colete | BOX |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip articol | FILTRU |
| Unghi | 0 Grade |
| Valplast type | FILTRU PUT APA CU FILET |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Fantă | 3 mm |
| Lungime | 5 m |
| Thickness | 9.3 mm |
| Nominal pressure | 16 bar |
| Resistance class | 16 |
| Cantitate colet | 54 |
| Diametru | 125 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasă | FILTRE PVC PUT APA |



