FILTRU VALSpring PVC PT. PUTURI APA CU FILET R8 D.160 L1.5M FANTE 1.0MM
Filtrele VALSpring pentru puturi sunt tuburile din PVC-U pentru puturi pe care sunt practicate fante transversale care au ca scop:
-intrarea apei din stratul acvifer saturat in interiorul coloanei,
-opresc intrarea particulelor solide,
-sustin materialului neconsolidat din acvifer.
Filtrele VALSpring pentru puturi se monteaza cu tuburi PVC cu acelasi diametru, grosime (clasa de rezistrenta) si mod de conectare similar.
-intrarea apei din stratul acvifer saturat in interiorul coloanei,
-opresc intrarea particulelor solide,
-sustin materialului neconsolidat din acvifer.
Filtrele VALSpring pentru puturi se monteaza cu tuburi PVC cu acelasi diametru, grosime (clasa de rezistrenta) si mod de conectare similar.
| UM colete | BOX |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip articol | FILTRU |
| Fantă | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Valplast type | FILTRU PUT APA CU FILET |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 1.5 m |
| Thickness | 6.2 mm |
| Grosime perete | 8 |
| Cantitate colet | 35 |
| Diametru | 160 |
| Diametru(mm) | |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasă | FILTRE PVC PUT APA |



