TUB PE100 IRIGATII VALAgrio D710x64,5 PN16 SDR11 BARA 13m
Tevile VALAgrio din PE100 se utilizeaza in retele exterioare de irigatii sub presiune.
Tevile se instaleaza subteran, prin metoda conventionala.
Standard de produs: Standard Tehnic de Firma STF.
Tevile se instaleaza subteran, prin metoda conventionala.
Standard de produs: Standard Tehnic de Firma STF.
| Material | PE100 |
|---|---|
| Tip articol | TUB |
| UM colete | BAR |
| Ambalare | BARE LA PACHET |
| Cod CPV | CPV 44160000-9 |
| Cantitate colet | 1 |
| SDR | 11 |
| Lungime | 13 m |
| Nominal pressure | 16 bar |
| Perioadă garanție | 24 Luni |
| Durata estimată de viață | 50 Ani |
| Thickness | 64.5 mm |
| Diametru | 710 |
| Diametru(mm) | |
| Cod vamal | 39172110 |
| Subclasă | TEVI PEHD APA IRIGATII D710-1200 |



