TUB PVC EPUIZMENT MUFA LISA M1 D.140X6.7 L6M
Tub din PVC pentru realizarea epuizmetelor pentru lucrari de constructii.
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Ambalare | PACHETE PROTEJATE CU RAME LEMN |
| Fantă | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Valplast type | TEAVA PROTECTIE M1 |
| Cod CPV | CPV 44163160-9 |
| Lungime | 6 m |
| Thickness | 6.7 mm |
| Cantitate colet | 40 |
| Durata estimată de viață | 50 Ani |
| Perioadă garanție | 60 Luni |
| Diametru | 140 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasă | FILTRE PVC PUT EPUIZMENT |



