
TUB VALPlast PVC UV D.200X4.9mm SN4 L3M
Acest produs nu are descriere
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Ambalare | PACHETE PROTEJATE CU RAME LEMN |
| Fantă | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Valplast type | TEAVA CP |
| Cod CPV | CPV 44163160-9 |
| Lungime | 3 m |
| Thickness | 4.9 mm |
| Tip SN | 4 |
| Cantitate colet | 24 |
| Durata estimată de viață | 50 Ani |
| Perioadă garanție | 60 Luni |
| Diametru | 200 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasă | TEVI PVC UV CANALIZARE EXTERIOARA |


