VALSpring PVC Pipe for Wells, Threaded R16, Ø180, 1m Length
This product has no description
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Ambalare | PROTECTED PACKAGES WITH WOODEN FRAMES |
| Fanta | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Tip Valplast | WATER TUBE WITH THREAD |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 1 m |
| Grosime | 13.4 mm |
| Grosime perete | 16 |
| Cantitate colet | 24 |
| Durata estimata de viata | 50 Years |
| Perioada garantie | 60 Months |
| Diametru | 180 |
| Diametru(mm) | |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC WATER WELL PIPES |




