VALSpring PVC PIPE FOR WELLS, THREADED R16, D. 75mm, L 1m
This product has no description
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Ambalare | PROTECTED PACKAGES WITH WOODEN FRAMES |
| Fanta | 0 mm |
| Unghi | 0 Grade |
| Tip Valplast | WATER TUBE WITH THREAD |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Lungime | 1 m |
| Grosime | 5.6 mm |
| Grosime perete | 16 |
| Durata estimata de viata | 50 Years |
| Perioada garantie | 60 Months |
| Diametru | 75 |
| Diametru(mm) | |
| Cantitate colet | 138 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC WATER WELL PIPES |




