VALDrain drainage pipe PVC D.125 slots 0.5 mm 180° SN4 L 5 m
This product has no description
| Tip articol | TUB |
|---|---|
| UM colete | BOX |
| Material | PVC |
| Fanta | 0 mm |
| Tip Valplast | PVC DRAINAGE PIPE |
| Cod CPV | CPV 44163160-9 |
| Grosime | 3.2 mm |
| Tip SN | 4 |
| Lungime | 5 m |
| Cantitate colet | 60 |
| Diametru | 125 |
| Diametru(mm) | |
| Unghi | 180 Grade |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC PIPES PVC DRAINAGE SLOT UNDER 1 MM |




