VALSpring PVC Filter for Water Wells with R10 Thread, 160 mm Diameter, 5 m Length, 1.5 mm Slots
This product has no description
| UM colete | BOX |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip articol | FILTRU |
| Unghi | 0 Grade |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Fanta | 1.5 mm |
| Lungime | 5 m |
| Presiune nominala | 10 bar |
| Clasa de rezistenta | 10 |
| Cantitate colet | 35 |
| Diametru | 160 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasa | PVC WATER WELL FILTERS |




