FILTRU VALSpring PVC PT. PUTURI APA CU FILET R10 D.160 L5M FANTE 1,5MM
Acest produs nu are descriere
| UM colete | BOX |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip articol | FILTRU |
| Unghi | 0 Grade |
| Cod CPV | CPV 44163100-1 |
| Fantă | 1.5 mm |
| Lungime | 5 m |
| Nominal pressure | 10 bar |
| Resistance class | 10 |
| Cantitate colet | 35 |
| Diametru | 160 |
| Cod vamal | 39172310 |
| Subclasă | FILTRE PVC PUT APA |



